Warsztaty Fotografii Wnętrz

Warsztaty stacjonarne - KRAKÓW

Najbliższe warsztaty odbędą się 29 listopada 2019 roku, w Krakowie. Pozostały dwa wolne miejsca.

Warsztaty.online

Jeśli nie możesz dołączyć do grupy, zapraszam na moją autorską platformę - www.warsztaty.online - na 5-godzinny kurs w formie wideo!

OPIS I PLAN WARSZTATÓW

Zapraszam na XVI. edycję warsztatów poświęconych fotografowaniu wnętrz. Będzie to bardzo intensywny dzień, wypełniony po brzegi zarówno teorią jak i praktyką, pomocnymi w nowym spojrzeniu na fotografowanie nieruchomości.

🟢 Kim jestem?

Nazywam się Przemysław Kuciński i zajmuję się fotografią wnętrz od blisko dekady. Moje zdjęcia znajdziesz w każdej gazecie wnętrzarskiej w Polsce oraz wielu tytułach, magazynach, portalach branżowych na całym świecie, od Korei po Stany Zjednoczone. Moje prace doceniają takie ogólnoświatowe firmy jak BoConcept czy Tom Dixon. Pracuję głównie z Projektantami i Architektami Wnętrz. Dzięki temu mogę bez zawahania stwierdzić, że we wnętrzach widziałem już wszystko. Od wyłożonych złotem łazienek, przez podziemne baseny po wypchane lwy stojące w salonie.

🟢 Dla kogo są warsztaty?

Wymagana będzie podstawowa wiedza z zakresu fotografii, znajomość obsługi swojego aparatu, podstawy Photoshopa i Lightrooma. Warsztaty przydadzą się fotografom chcącym poszerzyć zakres swoich usług o fotografowanie wnętrz oraz projektantom, architektom którzy chcą (lub muszą) z różnych powodów sami fotografować swoje realizacje.

🟢 Czego się nauczę w jeden dzień?

Warsztaty obejmą cały proces fotografowania jednej nieruchomości, począwszy od planowania, przygotowania wnętrza, przez jego sfotografowanie, na postprodukcji wybranego materiału kończąc. Zobaczysz najpopularniejsze błędy oraz gotowe recepty jak ich unikać. Dowiesz się kiedy fotografować w świetle zastanym a kiedy doświetlać scenę błyskiem. Poznasz szybkie sposoby na korektę zdjęć, pozwalające ograniczyć czas spędzony przy komputerze do minimum. Z warsztatów masz wynieść wiedzę wystarczającą do wykonywania takich zdjęć jakie znajdziesz na mojej stronie, www.niewformie.pl . Pozostanie tylko ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć!

🟢 Co fotografujemy?

Fotografujemy 60-metrowe mieszkanie na Krakowskim Kazimierzu, przygotowane pod najem krotkoterminowy. Będą dwie sypialnie, trudny, ciemny salon i bardzo wąska łazienka

👨‍🏫 TEORIA
- podstawy fotografowania wnętrz
- fotografia wrażeniowa a fotografia informacyjna
- kiedy fotografować?
- czym fotografować?
- światło w fotografii wnętrz
- trudności, haczyki i (nie zawsze miłe) niespodzianki

📸 PRAKTYKA
- fotografowanie mieszkania

💻 POSTPRODUKCJA
- Podstawy pracy w Lightroom
- Wszystko do czego potrzebujesz Photoshopa
- Przygotowywanie zdjęć dla klienta

Ilość miejsc: 5 na grupę - uwarunkowana jest ona wygodą pracy

📅 Data warsztatów: 29.11.2019

📸 Potrzebny sprzęt:

👉 Komputer z zainstalowanym Lightroomem i Photoshopem. Może być wersja próbna
👉 Własny aparat z obiektywem szerokokątnym
👉 Statyw
👉 Lampa błyskowa (jeśli nie masz, pisz, przyniosę jedną więcej)

Warsztaty zaczniemy ok godziny 8:00. Koniec planowany na godzinę 18:00.

Koszt warsztatów: 1230zł brutto (1000zł netto). Wystawiam faktury.

UWAGA! Jeśli nie odpowiada Ci data lub lokalizacja, pojawiła się możliwość wzięcia udziału w warsztatach w formie kursu online.

Wejdź na stronę ➡️ www.warsztaty.online ⬅️ i dowiedz się więcej. Zgłoś się po kod rabatowy i więcej informacji!

Zapisy, pytania i więcej informacji:
kontakt@niewformie.pl
796-93-93-33

Using Format